Inovatívne riešenia pre firemné vozidlá 

Služby


Navrhujeme inovatívne riešenia pre vozové parky podnikateľov a firiem. Pomôžeme vám s výberom inovatívnych vozidiel a sprostredkujeme nové možnosti financovania. Všetky riešenia mobility navrhujeme s dôrazom na uvedomelosť, efektivitu a inovácie.

Fleet audit
Naše poradenstvo začíname vždy tzv. fleet auditom, teda zistením aktuálneho stavu vozového parku spoločnosti, ktorá tak získa aktuálny a systematický prehľad o všetkých vozidlách a ich používaní.

Fleet consulting
Pomôžeme s výberom, financovaním a správnym používaním automobilov. Na základe konzultácií s klientom identifikujeme problémy vo vozovom parku a navrhneme konkrétne riešenia vždy s individuálnym prístupom.

Operatívny leasing
Sprostredkujeme financovanie vozidiel na operatívny leasing. Vysvetlíme celý proces, výhody dlhodobého prenájmu vozidiel a odkomunikujeme požiadavky klienta s operatívnou leasingovkou.

Elektromobilita
Predstavíme celé odvetvie elektromobility, poradíme s výberom a implementáciou elektrických vozidiel do vozového parku spoločnosti. Navrhneme komplexné riešenie aj s nabíjacimi stanicami.

Car Policy
Vypracujeme pre klienta tzv. Car Policy, teda dokument, ktorý špecifikuje prideľovanie vozidiel jednotlivým pozíciám a obsahuje interné pravidlá na ich používanie a obmenu.

Akciové ponuky
Sprostredkujeme akciové ponuky nových vozidiel a zvýhodnených financovaní od autorizovaných predajcov.

Kontaktujte nás